معجزه ی ماست و قهوه برای زیبایی و تقویت مو

معجزه ی ماست و قهوه برای زیبایی و تقویت مو

قهوه یک ماده ای طبیعی است که در عین حال ارزان نیز می باشد قهوه موی شما را جوان می کند و هم چنین موهای شما را تقویت کرده و خوش رنگ می کند و برای موهای شما مفید و موثر است.در ابتدای کار شاید استفاده از قهوه برای شما عجیب و بعید به نظر بیاید و حتی فکر کنید که غیر ممکن است اما می توانید آن را امتحان کنید و ببینید که حتی تاثیر آن بهتر از رنگ کردن موها با مواد شیمیایی و ماسک های شیمیایی است.

 

به گزارش وب سایت راچه ( Racheh ) اشخاص و افرادی که از رنگ موهای صنعتی استفاده می کنند معمولا از چند موضوعی گله مند هستند اول اینکه بعد از یک مدت از رنگکردن موها باید چند وقت یک بار رنگ موها را ترمیم کنند و برخی از رنگ ها نیز کیفیت خوبی ندارند.و ماسوای همه ی این مورد ها مواد شیمیایی موجود در رنگ موها سبب آسیب ریشه های مو می شوند و در نهایت سبب ریزش مو می شوند.

ماسک مو با استفاده از قهوه

رنگ دانه های قهوه بسیار قوی است و به سلامتی موها و جوان سازی موها و تقویت موها کمک فراوانی می کند . علاوه بر این آمونیاک و ماده های شیمیایی که در رنگ های مو و سایر مواد صنعتی وجود دارند در قهوه وجود ندارد و به طور طبیعی موهای شما را زیبا می کند.

 

نسخه ی تهیه ی این ماسک مو به صورت زیر می باشد

مواد مورد نیاز :

  • سه الی چهار قاشق چای خوری قهوه
  • یک دوم فنجان ماست

 

قهوه و ماست مود نیاز را در یک کاسه ای با هم مخلوط کنید بعد از ترکیب آن ها با یک قلم مو و یا با انگشتان خود این ماسک را بر روی موهای خود بمالید به طوری که تمام قسمت های موی خود را پوشش دهید و تمامی ناحیه ها از ریشه تا انتهای مو آغشته شود بعد آن موهای خود را با یک کیسه ی پلاستیکی بپیچانید و ببندید و یک حوله به سر خود بپیچید.

 

یک ساعتی موهای خود را به همین حال رها کنید بعد از یک ساعت موهای خود را با آب گرم بشوئید تا اثری از ماده بر روی موهایتان باقی نماند. نکته ی مهم این است که نباید از شامپو استفاده کنید چرا که ماسک خاصیت خود را از دست می دهد.بعد از شستن موهایتان با آب موهای خود را خشک کنید. خواهید دید که موهایتان چقدر خوش رنگ و درخشان و براق خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =