از بین بردن چروک دور چشم با مواد حاوی کلاژن

از بین بردن چروک دور چشم با مواد حاوی کلاژن

از بین بردن تمام چروک صورت تنها با یک ماده: اگر می خواهید چین و چروک صورت شما از بین برود می‌ بایست این ماده غذایی را همواره به یاد داشته باشید. همچنین اگر می خواهید زیبایی و جوانی پوست صورت تان را حفظ کنید باید در پی از بین بردن چین و چروک های ناحیه  دور چشم و پیشانی خود باشید. اگر کمی صبر کنید به شما خواهیم گفت که ملت چین و کره چگونه از پوست شان محافظت می کنند.

 

کلاژن ماده ای مناسب برای صاف شدن پوست

برای چسباندن سلول ها و سطوح مختلف پوستی، بدن نیازمند ماده ای به نام کلاژن می باشد که این ماده به صورت چسبناک در طبیعت یافت می شود. به طوری که گفته شد این ماده چسبناک توانایی از بین بردن چین و چروک های سطحی پوست را دارد و از این جهت می تواند خیلی مفید باشد.

از کلاژن برای جوان سازی و تولید سلول‌ های جدید پوستی استفاده می کنند. پیش نیاز سالم و جوان بودن پوست صاف بودن آن است. و اگر خواهان پوست و حتی استخوان های خوبی هستید باید به فکر تامین کلسیم و پروتئین مورد نیاز بدن تان باشید.

درمان چروک زیر چشم

تاثیر کلاژن بر روی زیبایی

این کلسیم و پروتئین ها باید به طور اشباع در بدن جریان پیدا کنند تا به جوان سازی پوست تان کمک شود. ماده بعدی که به شما معرفی خواهیم کرد همان کلاژن است که در بالا به آن اشاره کردیم. از زمانی که این ماده در جهت جوانسازی پوست شناسایی شد به سرعت وارد این فرآیند شد و مردم دیگر حاضر بودند هزینه های بالایی را تقبل کنند تا پوست شان با کلاژن زیبا و صاف شود.

 

ارتباط پای مرغ با جوان سازی پوست شما

اما همان طور که گفتیم کلسیم و کلاژن و پروتئین برای جوانسازی و زیبایی پوست بسیار مفید است و یکی از منابعی که تامین کننده این سه ماده است پای مرغ است.

چینی‌ها و کره‌ای‌ها هم چون از این خاصیت پای مرغ باخبر هستند همواره از مصرف‌ کنندگان بالقوه پای مرغ به حساب می آیند. و شاید به خاطر همین موضوع باشد که این دو ملت پوست های بسیار صاف و شفاف دارند حتی در سنین بالا و پیری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 4 =