مزوتراپی موی سر چیست

مزوتراپی موی سر چیست

مزوتراپی موی سر چیست: 85 درصد کسانی که سن بالای از 22 سال دارند و دچار ریزش مو شده اند را مردان تشکیل می دهند.

اگر در اثر عواملی همچون بیماری، استرس، دلایل ژنتیکی، مشکلات روحی و… قرار گیریم ممکن است شاهد ریزش مو باشیم. همینطور از عوامل فیزیکی که باعث ریزش مو می شوند می توان حالت دهنده های الکتریکی مانند سشوار و اتومو…، مواد دکلره و رنگ مو های شیمیایی، استفاده از برس های آسیب رسان پیچی، گرد و خشن  و بستن و جمع کردن نادرست مو ها، روش های شستشوی نادرست مو مانند شستشوی بیش از حد مو و استفاده از شامپو هایی که در ترکیب خود میزان زیادی مواد شیمیایی، الکل و سولفات دارند و نامناسب برای جنس موها هستند وهمچنین استفاده از نرم کننده هایی با ترکیبات سیلیکونی، استفاده از ماسک ها و نرم کننده های بی کیفیت و شیمیایی به جای مواد طبیعی و… را نام برد.

مزوتراپی مو چیست؟

مزوتراپی مو چیست؟

موهای انسان برای سالم ماندن نیاز به انواع ویتامین ها و مواد مفید دیگر دارد، این همان مزوتراپی است. برخی اوقات در اثر عواملی تغذیه و ویتامین لازم برای پوست و مو در بدن به شدت افت می کند و یا اصلا تولید نمی شود، همین امر موجب میشود که مو به دلیل نداشتن تغذیه مناسب از سالم ماندن و رشد خوب برخوردار نشود. در این هنگام شخص پس از مشاهده تغییرات در ظاهر مو های خود و احساس ریزش مو برای یافتن علت اصلی این امر و پیدا کردن روش تقویتی مناسب اقدام می کند. از روش های تقویتی که به این افراد در تقویت مو هایشان کمک میکند  مزوتراپی مو است. یکی از روش های درمانی که بدون جراحی و مدرن می باشد و توسط پزشک متخصص این امر انجام می شود مزوتراپی مو است که کاربرد فراوانی دارد و با استفاده از این روش تقویتی درمان مو بسیار سریع تر و بهتر از روش های دیگر است. درمان به روش مزوتراپی به وسیله ی ریز تزریق در لایه پوست و سطح سر(اپیدرم)  محقق می شود.

 

به وسیله پزشک محلول تقویتی که شامل: انواع تقویت کننده ها، ویتامین ها و دیگر دارو هاست، تعیین و تزریق می شود.

 

برای کسانی که مو های پراکننده دارند و موهای کل سرشان کم پشت شده مزوتراپی انجام می شود. مزوتراپی باعث می شود که جریان خون در سر افزایش یابد، کلاژن هایی که به خواب رفته اند تحریک شوند و در نتیجه قطر مو ها افزایش یابد و افزایش جریان خون در سر باعث تقویت مو شود.

روش های مزوتراپی مو

مزایای مزوتراپی مو

  • مراقبت در برابر عوامل اکسید کننده
  • درمان سریع، بدون بیهوشی، بدون جراحی و غیر تهاجمی
  • رشد مجدد مو و کاهش ریزش مو، آب رسانی به زیر پوست و افزایش جریان خون در قسمت درمان
  • تأمین مواد مغذی برای لایه درم و زیرین پوست و فولیکول های مو
  • کم شدن شوره در سر
  • براق و نرم شدن مجدد مو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 10 =