قیمت و هزینه کاشت ابرو طبیعی چقدر است

قیمت و هزینه کاشت ابرو طبیعی چقدر است

اگر بخواهیم به طور کلی به مقایسه هزینه های کاشت ابرو با تاتو و یا هاشور بپردازیم شاید در ابتدای کار کاشت ابرو نسبت به دو مورد دیگر هزینه ی بالاتری را شامل شود ولی به این نکته هم توجه کنید که درست است که هاشور و یا تاتو در ابتدای کار هزینه های کمتری دارند ولی این دو به ترمیم هایی پس از مرحله ی اول نیاز دارند که باید مجددا تکرار شوند و در طول زمان قطعا هزینه های بیشتری از کاشت ابرو را روی دست شما می گذارند.

به گزارش وب سایت راچه ( Racheh ) افراد زیادی با اینکه به کاشت ابرو تمایل دارند ولی به دلیل زیاد بودن هزینه ی اولیه آن یا شاید عدم آگاهی از هزینه های زیاد تاتو و هاشور در آینده از کاشت ابرو منصرف شده و به سمت هاشور و تاتو متمایل می شوند.

کاشت ابرو

همچنین اگر شما پس از مدتی شما از نوع تاتو و یا هاشور خودتان خوشتان نیامد و بخواهید مدل دیگری را امتحان کنید باید بازهم هزینه های زیادی را صرف کنید اما تغییر در ابروی کاشته شده آنقدر ها هم سخت نیست و شما هرمدلی که روی آن ها اعمال کنید آن ها باز هم به حالت طبیعی خود رشد می کنند و قابل تغییر برای حالتی جدید می باشند.

فاکتورهایی که بر کاشت ابرو موثر هستند :

1- توانایی پزشک متخصص در کاشت

هرچه یک پزشک توانایی ، مهارت و تجربه ی بیشتری داشته باشد می تواند کاشت ابروی شما را طبیعی تر جلوه دهد و در برخی موارد این کار را طوری انجام دهد تا کسی متوجه آن نشود. مهارت و دستمزد با هم در رابطه ی مستقیم هستند یعنی هرچه میزان تخصص و مهارت بالا میرود دستمزدها نیز به همان میزان افزایش پیدا میکند زیرا برای رسیدن به آن مهارت توسط شخص تلاش های بیشتری صورت گرفته است. پس شما هم اگر ابرویی طبیعی مطابق با میل خود میخواهید باید پول بیشتری برای اینکار خرج کنید.

2- جایی که ابرو کاشت میشود

موارد متعددی هستند که می تواند بر هزینه ی کاشت ابرو موثر باشند. شاید برخی از مناطق از تجهیزات بهتر و برخی تجهیزات نسبتا قدیمی تری داشته باشند اما اگر از این مورد صرف نظر کنیم و فرض را بر این بگذاریم که تجهیزات پزشکی برای تمامی مکان های کشور یکسان می باشد در شهرهای پرجمعیت و یک کلان شهر مانند تهران قطعا یک پزشک به دلیل هزینه های زیادی که برای اجاره ی کلینیک، مالیات، عوارض و … می پردازد هزینه های بیشتری را برای کاشت ابرو به شما اعمال می کند. همچنین این هزینه ها در قسمت های مختلف یک شهر هم بسته به عومل مختلفی چون رفت و آمد می تواند متفاوت باشد.

3- سابقه پزشکی که کاشت را انجام می دهد

اگر شما از کار یک پزشک و کلینیک مطئن باشید حاضرید پول بیشتری خرج کنید تا هم سلامتی خود را تضمین کنید و هم پاسخ بهتری در زمینه ی کاشت بگیرید.

پزشکان هم از این طرز فکر به نوعی استفاده کرده اند و هرچه یک پزشک سابقه ی طولانی تر و بهتری نزد مردم داشته باشد هزینه های بیشتری را برای کاشت دریافت میکند.

4 – هزینه پرسنل و کارکنان کلینیک

پزشک حقوق کارکنان و پرسنل دیگر را که در کنار او در مرکز کاشت به فعالیت می پردازند قطعا از جیب بیماران و مراجعین می پردازد. پس این هزینه ی کاشت باید به صورتی باشد که بتواند حقوق کارکنان کلینیک را نیز تامین نماید.

5- تجهیزات و دستگاه ها

هرچه از تکنولوژی بهتری استفاده شود پاسخگویی بهتر و نتیجه ی بهتری در زمینه ی کاشت ابرو حاصل می شود. منظور از تکنولوژی گفته شده استفاده از دستگاه های جدید ، به روز و استاندارد است که به هزینه ی بیشتری برای خرید و یا تعمیر نیاز دارند که شما در هنگام پرداخت وجه برای کاشت ابرو در این هزینه ها نیز شریک هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =