استفاده از ماسک جو دو سر برای نرم کردن موها

استفاده از ماسک جو دو سر برای نرم کردن موها

اگر از جمله افراد خواهان سلامتی پوست و داشتن موهای نرم و ابریشمی هستید استفاده از ماسک جو دو سر یک گزینه مناسب برای شما خواهد بود. این ماسک سبب محافظت از فولیکول‌های مو شده و چربی اضافی مو و پوست سر را از بین خواهد برد.

استفاده کردن از این ماسک می تواند مشکلات دیگر همچون رفع شوره سر مفید باشد و برای آسیب های وارده شده به پوست ناشی از جراحت یک درمان مناسب است. ماسک جو دوسر با بیشتر کردن رطوبت مو سبب تقویت رشد مو‌ها خواهد شد.

طرز تهیه ماسک جو دو سر

طرز تهیه ماسک جو دو سر

به گزارش وب سایت راچه ( Racheh ) در جو دو سر ویتامین و بتا گلوتن و در شیر ویتامین های طبیعی مانند بیوتن، پتاسیم، B6، A وجود دارد برای ساختن ماسک به جو دوسر و شیر تازه احتیاج خواهید داشت.

برای ساختن ماسک جو دو سر به اندازه 1 قاشق غذا خوری از جو دو سر را با 1 قاشق غذا خوری شیر و مقدار کمی روغن بادام داخل یک ظرف با هم ترکیب کرده تا یک خمیر غلیظ به وجود آید و بدین شکل ماسک مو جود دو سر تهیه خواهد شد.

قبل از اینکه ماسک مو را روی موهای خود استفاده کنید لازم است که موهای شما رطوبت نداشته و موهای خود را شانه کنید تا گره ای در آن نباشد پس از این مراحل موهای خود را به این ماسک آغشته کنید و اجازه بدهید برای مدت بیست دقیقه روی موهای شما باقی بماند پس از گذشت این مدت آن را با یک شامپوی ملایم و آب ولرم بشوید.

نکات لازم در استفاده از ماسک جو دوسر

نکات لازم در استفاده از ماسک جو دوسر

1-درصورتی که ریزش مو دارید از روغن بادام در تهیه ماسک استفاده کنید.

2-روغن زیتون در مرطوب کردن موها تاثیر گذار خواهد بود.

3-استفاده از جو دو سر هیچ عارضه ای نخواهد داشت ولی امکان دارد بعضی افراد به آن حساسیت داشته و سوزش در آن ها به وجود بیاید.

4-از ماسک جو دو سر فقط بر روی پوست سر استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 15 =