درمان ریزش مو و طاس شدن سر با روش های طب سنتی

درمان ریزش مو و طاس شدن سر با روش های طب سنتی از زبان یک دکتر و متخصص خیر اندیش پدر طب سنتی ایران :

امروزه بزرگ ترین معضلی که اکثر مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند و حتی در سن های پایین نیز از آن رنج برده و در عذاب هستند ریزش مو و طاسی سر می باشد.

 

معضل و مشکل دنیای امروز : ریزش مو

امروزه طاسی سر را با جراحی های پر از عوارض و برخی داروها کمی بهبود داده اند اما این روش ها و متدها چندان پایدار نبودند و درمان ریشه ای به حساب نمی آیند.اکثر اشخاصی که به این روش ها متوسل می شوند تا مشکل ریزش موی خود و طاسی سر خود را از بین ببرند بعد از یک مدت و الخصوص و به ویژه زمانی که استفاده از دارو های خود را قطع می کنند مجددا ریزش موی آن ها شروع شده و مجددا آن را تجربه می کنند.

بهترین درمان طاسی سر

در طب سنتی امروزه این مشکل به صورت ریشه ای و از بنا قابل درمان است و مخوصا اگر این روش درمان را در ابتدای ریزش موی خود شروع کنید به یقین می توان گفت که ریزش موی شما به سادگی و آسانی رفع خواهد شد و بهبود خواهد یافت.

استاد حسین خیر اندیش در رابطه با این موضوع یک نسخه ای طلایی و ارزشمندی را ارائه داده است که بسیار موثر و درمانی می باشد. این درمان قطعی می باشد که براساس متابولیسم بدن اشخاص می تواند متفاوت باشد.

 

روش و شیوه ی استاد حسین خیر اندیش برای ریزش مو و طاسی سر :

به گزارش وب سایت راچه ( Racheh ) امروزه بیشتر ریزش موهای مردم ناشی از سردی بدن می باشد. در کنار این ریزش مو البته یک نوع دیگری از ریزش مو نیز وجود دارد که ناشی از صفرا می باشد و این نوع ریزش مو گرم است که درمان آن این است که حچامت عام انجام دهید و یا این که حجامت سر انجام دهید.

اما ریزش مویی که در جامعه رایج و مشهود است و به ویژه در خانم ها بیشتر است ریزش موی سرد است. درمان این نوع ریزش مو محلول آب نمک هنگام حمام است که این محلول از مقداری نمک و مقداری آب تشکیل شده است این محلول را روی سر می ریزیم وبه مدت دو الی سه دقیقه صبر می کنیم و بعد آن موهای خود را آبکشی می کنیم.

 

خاصیتی که این محلول دارد این است که ریشه ی موی شما را قوی خواهد کرد و بن مو را تقویت خواهد کرد و حتی در عمل رشد موی شما رانیز بهبود خواهد بخشید این نرشد در حد 20 الی 25 درصد می باشد.

این محلول علاوه بر خاصیت هایی که در قسمت بالا مطر ح شد سبب محکم شدن پوست کف سر نیز می شود. نمک تنها ماده ی معدنی است که به طور سریعی جذب بدن می شود و نمک یک ماده گرم مزاج می باشد و سردی را از بین می برد.

 

طریقه ی درست کردن این ترکیب به این صورت است :

یک لیوان آب تهیه کنید و به مقدار سه قاشق غذاخوری نمک همراه این آب داشته باشید .

این دو را به خوبی با هم ترکیب کنید طوری که نمک به طور کامل در آب حل شود حال می توانید به راحتی این محلول را استفاده کنید.

اما درمان ریزش مو در اشخاصی که ریزش مو ی آن ها ناشی از صفرا است و به مزاج گرم مربوط می شود و این نوع ریزش مو معمولا از قسمت پیشانی شروع می شود این نوع ریزش مو معمولا در سن های بین 21 الی 28 سالگی اتفاق می افتد همان طور که در بالا نیز گفته شد روش درمان این نوع ریزش حجامت عام و حجامت از قسمت سر می باشد. علاوه بر این دو روش می توانید ملاج یا روغن سیاه دانه را نیز به سر خود بمالید و نتایج آن راببیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هشت =