این مواد غذایی سبب صاف شدن پوست تان می شوند

این مواد غذایی سبب صاف شدن پوست تان می شوند

این مواد غذایی سبب صاف شدن پوست تان می شوند: بسیاری بر این عقیده هستند که تنها با صرف هزینه های گزاف می توان پوستی صاف و درخشان داشت. در این مطلب خوراکی هایی را به شما معرفی می کنیم که پوست تان صاف میکند بدون اینکه مجبور به پرداخت هزینه های زیاد باشید. فقط کافی است سبد غذایی روزانه خود را تغییر دهید.

 

جا دادن کاکائو در سبد غذایی روزانه:

برای عاشقان و شیفتگان شکلات خوب است بدانند که شکلات و کاکائو منبعی سرشار از انواع مواد مغذی برای پوست است. برخلاف عقیده بسیاری از افراد که کاکائو را عاملی برای ایجاد آکنه و جوش می دانند, کاکائو پوستی صاف را برای شما به ارمغان می آورد. البته باید توجه داشت که در خوردن حتی کاکائو باید اعتدال را رعایت کرد.

صاف کردن پوست صورت

مصرف ویتامین سی:

خوراکی های بعدی که باید در سبد روزانه خود داشته باشید میوه های زرد و نارنجی هستند.این میوه ها سرشار از ویتامین سی هستند. این ویتامین عاملی مهم در پیشگیری از چروک شدن پوست و از بین رفتن آن است.

 

مصرف میوه های آبی و بنفش:

این میوه ها همان میوه های خوشمزه ای است که افراد از زمان کودکی عاشق شان هستند. مثل آلو و تمشک و زغال اخته. این میوه ها سرشار از آنتی اکسیدان و عاملی قوی در مقابله با رادیکال های آزاد ( که موجب ایجاد معضلات پوستی) هستند.

 

استفاده از آرد سفید:
استفاده از برنج و نان سفید و کیک هایی که در تهیه شان از آرد سفید استفاده شده برای داشتن پوستی سالم و صاف و درخشان عاملی مهم محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 8 =