نسخه درمانی برای جلوگیری از ریزش مو

نسخه درمانی برای جلوگیری از ریزش مو

درمان ریزش مو با یک نسخه: اغلب مردم در تمام جهان به خاطر ریزش مو و درمان آن به دکتر های پوست و مو مراجعه می کنند. اخیرا روش جدیدی برای درمان ریزش مو کشف شده که اگر با ما همراه باشید خواهید فهمید. اگر انتخاب صحیحی داشته باشید می توانید به راحتی جان دوباره ای به مو های خود ببخشید.

اخیرا در یک مجله کازمتیک درماتولوژی نتیجه یک تحقیق منتشر شده که طبق جامعه آماری ای که متشکل از هشتاد بانوی سالم بوده، ولی ریزش موی کمی داشته اند، به وسیله مقایسه با گروه کنترل تغییراتی را متوجه شده اند. به نظر می رسد مصرف روزانه روغن ماهی، روغن دانه انگور سیاه، ویتامین ای و ویتامین سی، مکمل های لیکوپن آن هم به مدت شش ماه باعث شده تراکم موی آن ها به میزان شصت و دو درصد افزایش یابد.

 

ویتامین های سی و ای مشتق شده از نوعی آنزیم هستند که موهای جدیدی را در محل مورد استفاده می رویاند. امگا سه و آنتی اکسیدان های طبیعی ای که در بعضی از محصولات آرایشی و بهداشتی پوست و مو وجود دارد موجب کاهش قابل توجه ریزش مو ها شود.

بهترین نسخه درمان ریزش مو

چه ویتامین هایی در درمان ریزش مو تاثیر بسزایی دارند؟

اگر با برنامه ای منظم بتوانید ویتامین های ای و سی بدنتان را تامین کنید، می توان انتظار داشت که پس از مدتی پوست شاداب و با طراوتی داشته باشید. البته ریزش مو در خانم ها دلایل دیگری مثل مشکلات داخلی و غددی و همچنین ریشه عصبی و غیره را دارد ولی هنوز هم متخصصان معتقدند با استفاده از اسید چرب امگا سه می توان جلوی این چنین ریزش ها را گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =