ترمیم با استفاده از موهای مصنوعی

ترمیم با استفاده از موهای مصنوعی

ترمیم با استفاده از موهای مصنوعی: با توجه به آمار و ارقام متوسط کسانی که در جامعه دچار ریزش مو میشوند یا در حال گرفتار شدن به این بیماری هستند در حال افزایش است. با توجه به همین آمار و ارقام میتوان فهمید که ریزش مو امری جدید نیست و از گذشته وجود داشته است. گفته میشود که مردم در گذشته برای بازگشت مو های خود به حالت قبل، از ترمیم موی مصنوعی استفاده میکردند.

 

ترمیم با استفاده از موهای مصنوعی

یکی از روش هایی که در گذشته بیشتر از آن استفاده می شد ترمیم مو های مصنوعی بوده است. روش ترمیم موی مصنوعی عوارضی را به دنبال داشته که از جمله ان میتوان به حساسیت های پوستی، التهاب پوست، قارچ و… اشاره کرد. همین معایب بود که باعث شد این روش در همان سال های اول استفاده کنار گذاشته شود. ولی امروز در مراکز غیر مجاز برای کسب سود بالاتر و بهتر از این روش استفاده میشود. این مراکز هیچ گونه مجوزی ندارند و هیچ مسئولیت و تعهدی در قبال کارهای خود قبول نمی کنند.

 موی مصنوعی

ترمیم با استفاده از موی طبیعی

یکی دیگر از روش های خلاصی از شر طاسی سر ترمیم با موی طبیعی است. در این روش لایه ای مشابه با پوست سر تهیه میشود و موهای 100% طبیعی بر روی آن لایه قرار داده میشوند. در این روش هیچ نیازی به بانک موی شخص نیست.

مدرنترین و تنها روشی که دارای استاندارد ترمیم مو است روش HRT میباشد. در این روش تراکم مو به شکل کاملا طبیعی است. از خصوصیات خوب روش HRT این است که فرد میتواند به راحتی استحمام کند، به استخر، سونا و جکوزی برود و مجاز به انجام تمام فعالیت های ورزشی باشد. همچنین در این روش میتوان از ژل، تافت، مش، بابلیس و… بر روی مو ها استفاده کرد.

در روش HRT خط رویش مو و خط فرق کاملا طبیعی است. زیرا به گونه ای است که از پوست سر رویش پیدا کرده. افرادی که از بیماری هایی مثل دیابت، فشار خون و… رنج می برند یا به هر دلیلی نمیتوانند کاشت مو انجام دهند روش HRT برای آنها روشی مؤثر و کارآمد است. همچنین این روش برای افرادی که شیمی درمانی انجام میدهند، بیماران سوخته گی ،بیماران آلوپسی آره آتا، بیماران لیکنپلان و… تنها راه کاشت مو میباشد زیرا بدون درد، بدون جراحی، بدون خونریزی و بدون بیهوشی میباشد و در یک جلسه قابل انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هفت =