ترمیم خط رویش مو

ترمیم خط رویش مو

ترمیم خط رویش مو: مهم ترین بخش موی سر خط رویش یا hairline آن میباشد. به این دلیل که شما وقتی با فردی رو به رو میشوید نا خوداگاه نظر تان به خط رویش موی آن فرد جلب میشود. و اگر نقصی در خط رویش مو وجود داشته باشد باعث کاهش اعتماد به نفس در فرد شده و در زیبایی ظاهری نیز تأثیر چشم گیری دارد.

 

اصلاح خط رویش مو

با استفاده از روش های کاشت مو میتوان خط رویش مو را ترمیم کرد. اگر ترمیم خط رویش به درستی و با دقت انجام نشود ممکن است خط رویش شما به شکلی مصنوعی نمایان شود و اطرافیانتان ممکن است متوجه مو های کاشت شده روی سر شما شوند. ترمیم خط رویش فقط مختص آقایان نبوده و بانوان نیز میتوانند از روش های کاشت مو برای بهبود خط رویش مو های خود بهره ببرند. بهترین، مؤثرترین و آخرین متد کاشت مو SUT است که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.

خط رویش موی سر

روش کاشت مو SUT

اگر شما به دنبال مدرنترین روش کاشت مو که بدون درد، خونریزی، جراحی، دوران نقاهت و عوارض جانبی باشد هستید، روش SUT همان روشی است که شما میخواهید. در روش SUT میتوان تا تعداد 14000 تار مو را در یک جلسه کاشت کرد که میتوان گفت 3 برابر روش های دیگر کاشت است. ترمیم خط رویش در روش SUT از قبل طراحی میشود و از سلیقه و نظر خود بیمار در آن استفاده شده و به شکلی مهندسی انجام میگیرد. این امر را میتوان به عنوان یکی از ویژگی های خوب در روش SUT به شمار آورد.
از ویژگی های خوب دیگری که در روش SUT وجود دارد میتوان به سرعت زیاد در عمل کاشت مو و همچنین حساسیت و ظرافت بالا اشاره کرد که همین امر موجب میشود به میزان زیادی از خستگی بیمار و گروه کاشت مو کاسته شود. در روش SUT به هیچ عنوان به گرافت همسایه آسیب وارد نمیشود و در هنگام برداشت گرافت، درصد ضریب اشتباه بسیار پایین است زیرا برداشت گرافت با استفاده از دستگاه انجام میشود.

از روش SUT علاوه بر آقایان، خانم ها نیز میتوانند استفاده کنند و با کمک این روش خط رویش موی خود را ترمیم و به شکل دلخواه در آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =