تاثیر روغن نعناع موثر در درمان شوره سر

تاثیر روغن نعناع موثر در درمان شوره سر

نعناع : آدامس های نعنایی تنها موردی نیستند که از نعناع در آن ها استفاده شده است و نعناع دارای خاصیت های پزشکی و آرایشی بسیار مفید می باشد.

این روغن علاوه برتقویت سیستم ایمنی بدن، خستگی روانی و ذهنی انسان را نیز التیام می بخشد.

 

حتی می توانید این گیاه را بر پوست لب خود نیز بمالید تا پوسته پوسته شدن آن را از بین ببرد و مانع خشک شدن آن شود. علت استفاده از این روغن به این خاطر است که ترشحات پوستی را کنترل می کند و طراوات و شادابی را به پوست شما ارمغان می آورد ولی دقت کنید که از این روغن خیلی زیاد استفاده نکنید زیرا که مانند هر ماده ای دیگر ممکن است عوارض جانبی داشته باشد.

روغن نعناع برای شوره سر

به گزارش وب سایت راچه ( Racheh ) این روغن در تهیه عطر ها و اسانس ها بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و اگر یک بار آن را امتحان کرده باشید متوجه احساس تازگی، نشاط و سرزندگی که با مصرف آن به شما منتقل می شود، شده اید.

 

روزنامه تایمز نیز بر تاثیر این دارو در سلامت پوست سر و موها تاکید کرده است. این روغن در رشد موهای شما موثر است و همچنین می تواند شوره های سر شما را از بین ببرد. می توانید برای از بین بردن شوره های سر خود این روغن را به شامپویی که همیشه از آن استفاده می کنید، اضافه نمایید و تاثیر آن را مشاهده کنید. همچنین برای براق کردن موها نیز می توانید از این روغن کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + یازده =