روغن زیتون سس مایونز و سرکه سیب برای تقویت مو

روغن زیتون سس مایونز و سرکه سیب برای تقویت مو

روغن زیتون سس مایونز و سرکه سیب برای تقویت مو: بانوان تمایل زیادی به رنگ کردن موها و تغییر و تنوع در آرایش مو و حالتهای موی خود دارند، اما معزلی که بیشتر خانمها با آن روبرو هستند آسیب دیدن مو و خشک شدن و سوختگی مو بر اثر استفاده زیاد از مواد آرایشی مانند رنگ مو و دکلره و داروی فر و یا استفاده از وسایل الکترونیکی مانند بابلیس ، سشوار، اتوهای موو غیره می باشد .

بسیاری از افراد برای فرار از این معزل یا از خواسته خود دست کشیده و یا به کراتینه کردن متمایل میشوند. کراتینه مو نه تنها موجب تقویت مو نخواهد شد بلکه این روش نیز چنانچه توسط افراد متخصص و یا با مواد معتبر انجام نشود مضرات و آسیب های جدی به پوست و مو وارد خواهد کرد و لذا توصیه میشود برای ترمیم صدمات وارد شده به موها ابتدا از روشهای درمانی طبیعی استفاده نمایید.

ترمیم مو با سس مایونز

ترمیم مو با سس مایونز

یکی از روشهای ترمیم مو استفاده از سس مایونز میباشد. این سس به دلیل داشتن تخم مرغ و روغنهای متفاوت و سرکه ترمیم کننده خوبی خواهد بود. موهایی که به دلیل کمبود ویتامین و یا استفاد زیاد از مواد آرایشی خشک و شکننده شده اند با استفاده از سس مایونز نرم شده و درخشندگی و زیبایی خود را بدست خواهند آورند. برای استفاده از این ماسک مو بهتر است ساقه های مو را به سس مایونز آغشته و سپس یه مدت 2 تا سه ساعت روی مو را پوشانده و سپس با شامپوی مناسب آبکشی نمایید.

ترمیم مو با روغن زیتون

ترمیم مو با روغن زیتون

روغن زیتون به دلیل داشتن خواص منحصر به فرد در ترمیم مو بسیار موثر خواهد بود .با استفاده از این روغن حتی فرم دهی و حالت پذیری موها به دلیل نفوذ روغن در عمق موها و مرطوب کردن آنها بهبود خواهدیافت .برای استفاده از روغن زیتون کافی است موهای آسیب داده خود را و حتی پوست سر را با این روغن آغشته کرده و شاهد اثرات منحصر به فرد آن باشید . حتی این روش برای کسانی که از ریزش مو نیز رنج میبرند بسیار مفید خواهد بود.

ترمیم مو با سرکه سیب

ترمیم مو با سرکه سیب

سرکه سیب یک پاک کننده قوی و موثر میباشد و استفاده از آن سبب درخشندگی موهایتان خواهد شد . علاوه بر این باعث افزایش حجم موها و جلوگیری از ریزش مو خواهد شد.برای استفاده از این ماسک موی طبیعی بهتر است موی سر مرطوب باشد و سپس سرکه سیب را روی پوست سر و موی خود ریخته و به آرامی ماساژ دهید و بعد از گذشت 5 دقیقه و ماساژ ساقه و پوست مو ، موهایتان را شستشو داده و یا اجازه دهید در هوای آزاد سرکه روی موهایتان خشک شود . نگران بوی نامطبوع سرکه نیز نباشید زیرا بوی سرکه در فضای آزاد از بین خواهد رفت ولی بعد از استفاده از این ماسک موهایی براق و درخشنده و صاف روی سرتان جلوه گری خواهد کرد.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نوزده =