طبیعی ترین روش برای ترمیم مو روش HRT

طبیعی ترین روش برای ترمیم مو روش HRT

طبیعی ترین روش برای ترمیم مو روش HRT : HRT طبیعی ترین و همچنین تنها روش دارای استاندارد ترمیم مو در سراسر دنیا میباشد. و اکنون شاهد این هستیم که مراکز بسیاری در داخل کشور در حال ارائه خدمات مربوط به این نوع ترمیم مو هستند. که در ادامه به بررسی این نوع ترمیم مو می پردازیم.

 

بازسازی مو با استفاده از روش HRT

در بین روش های مختلف ترمیم مو تنها روش HRT بوده که در ایران و کشور های اروپایی و آمریکا معرفی شده و به تأیید رسیده. در روش HRT از بانک موی فرد استفاده نمیشود و کاشت مو توسط بانک مو تعبیه شده ای انجام میشود که کاملا هم رنگ، هم جنس و همزاد با موی فرد بیمار است. این بانک مو جایگزین بسیار مناسبی برای موهای ریخته شده در افراد است.

روش HRT برای ترمیم مو

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد در روش HRT طبیعی بودن خط فرق و خط رویش می باشد به صورتی که حتی افراد نزدیک به فردی که کاشت به روش HRT انجام داده است قادر به تشخیص این موها نمیشوند. باور این موضوع سخت است که صفر تا صد کاشت مو به روش HRT در یک جلسه انجام میشود و پس از انجام آن نیاز به مراجعات مکرر نیست. دیگر ویژگی های خوب این روش میتوان به نداشتن ممنوعیت در استفاده از ژل، تافت، سشوار و… اشاره کرد. طبیعی ترین روش کاشت موی موجود روش HRT می باشد.

 

تفاوت در استفاده روش HRT یا روش های دیگر برای کاشت مو

  • از شبکه ای شبیه سازی شده مانند پوست سر انسان در روش HRT استفاده میشود که در دیگر روش های ترمیم مو این چنین نیست.
  • در روش های دیگر ترمیم و بازسازی مو از موهای مصنوعی و… استفاده میشود اما در روش HRT موهای کاملا طبیعی به کار برده می شود.
  • حتی نزدیکان فردی مه ترمیم به روش HRT انجام داده است متوجه این امر نمیشوند زیرا خط فرق و خط رویش در روش HRT کاملا طبیعی است.
  • از ویژگی های خوب دیگر روش HRT طبیعی بودن موهای ترمیم شده است که در روش های دیگر این ویژگی وجود ندارد و مو های ترمیم شده غیر طبیعی و به شکل کلاه گیس هستند.
  • استفاده از موهایی که هم رنگ وهم جنس با موی فرد هستند یکی دیگر از مزیت های روش HRT است.
  • افرادی که از روش HRT برای ترمیم موهای خود استفاده می کنند، می توانند موهای خود را به مدل دلخواه کوتاه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =