روش هایی برای ترمیم مو

روش هایی برای ترمیم مو

روش هایی برای ترمیم مو: روش های مختلفی برای ترمیم و بازسازی مو وجود دارد که بسته به شرایط مو های شما، اینکه در چه وضعیتی وجود دارند و به چه علت لازم است ترمیم شوند انتخاب میشود. برای مثال آیا موهایتان زبر و خشک شده است ؟  مو های سوخته دارید؟  و یا ممکن است ریزش موی کلی داشته باشید و کاملا موهای خود را از دست داده باشید.

 

  1. بهترین راه برای موهای خشک استفاده از سرم مو می باشد پس اگر موهای شما خشک شده است از سرم مو استفاده کنید.
  2. اگر موهای شما در اثر دکلره کردن سوخته است بهترین راه درمان استفاده از ماسک ها و شامپوهای تقویتی می باشد و همچنین نباید تا مدت ها مو های خود را دکلره کنید.
  3. اگر موهایتان موخوره دارد بهترین راهکار کوتاه کردن آن است معمولا برای جلوگیری از ایجاد موخوره به طور عادی هر چند ما نوک موها را کوتاه می کنند.
  4. اگر موهایتان کاملا ریخته و دچار طاسی شده اید باید از روش SUT استفاده کنید و اقدام به کاشت مو کنید. زیرا روش SUT آخرین و مدرنترین روش کاشت مو است که بدون درد، بدون خونریزی، بدون دوران نقاهت و… است. همچنین در روش SUT  تا 14000 تار مو در یک جلسه کاشت می شود.
  5. کسانی که دچار مشکل ریزش مو شده اند و به هر علتی نمی توانند کاشت مو انجام دهند. بهترین راه درمان و خلاصی از شر طاسی برای این افراد استفاده از روش HRT است که در ادامه درمورد آن بیشتر خواهید فهمید.

 ترمیم مو با روش HTR

ترمیم مو با روش HTR

روش HRT تنها روشی است که دارای استاندارد در ایران و دنیاست. در این روش از قبل مو ها بر روی شبکه ای شبیه سازی شده به پوست سر انسان قرار گرفته اند که با استفاده از کراتین گیاهی و بافت فیک سر شخص می شود. این روش بدون درد، بدون خونریزی، بدون دوران نقاهت و… است و کاملا تمام مراحل آن در یک جلسه قابل انجام است. از مزایای این روش خط رویش و خط فرق کاملا طبیعی در فرد است و همچنین فرد می تواند موهای خود را رنگ کند و از ژل، تافت، سشوار و… استفاده کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − چهار =