تقویت مو با لیزرتراپی

تقویت مو با لیزرتراپی

تقویت مو با لیزرتراپی: روش های بسیار زیادی برای تقویت مو ها وجود دارد که با توجه به شرایطی که فرد دارد در جهت افزایش تراکم مو ها، جلوگیری از ریزش مو، خون رسانی در سطح سر، باز سازی مو های صدمه دیده و ضعیف انجام می شود. اغلب افراد وقتی که ریزش مو هایشان به حالت غیر طبیعی و شدید میرسد برای درمان ریزش مو اقدام می کنند و زمانی که این ریزش ها چشمگیر و غیر قابل تحمل میشود برای بهبود به پزشک مراجعه می کنند و این در حالتی است که میزان زیادی از مو های خود را از دست داده اند.

تقویت مو با لیزرتراپی

از تأثیر گذار ترین روش های تقویت مو، لیزر تراپی است که با استفاده از لیزر کم توان (low level laser) که از انرژی نوری تولید می شود، انجام می گیرد. در لیزرتراپی دستگاه مورد نظر اثر گرمایشی ندارد به همین دلیل هیچ یک از عوارض مانند سوختگی پوست با لیزر در فرد ایجاد نمی شود. روش لیزرتراپی با سطح انرژی پایین و جریان کم بیشترین اثر گذاری را دارد در این روش هیچ گونه عوارض مشاهده نمی کنید و لازم به انجام جراحی نیست. لیزرتراپی روشی بسیار آسان است که بیشترین جواب دهی در جهت تقویت، استحکام مو ها و برگشت فولیکول های آسیب دیده را دارد و برای الگوی مردانه و زنانه مخصوصاً قبل از عمل کاشت مو توصیه می شود.

برای افرادی که کاشت مو انجام داده اند برای تسریع در بهبودی زخم هایی که در عمل کاشت مو ایجاد شده و همینطور جهت تقویت دوباره پیاز فولیکول های مو، لیزرتراپی تجویز می شود.

تقویت مو با لیزرتراپی

مزایای لیزرتراپی

  1. بهبودی آسیب های شیمیایی
  2. متوقف شدن ریزش مو
  3. بیشتر شدن فعالیت سلولی، تحرک فولیکول ها و کلاژن سازی
  4. مکم تر شدن ساختار مو، رشد مو، مو های پر پشت، ضخیم، سالم، براق

 

هزینه لیزرتراپی و تقویت مو با آن

هزینه لیزرتراپی فقط به تعداد جلسات لازم برای موی هر فرد وابسته است و 5 تا 30 دقیقه زمان می برد. اغلب اوقات دوره های درمان به روش لیزرتراپی، شش ماهه است و به شکل هفته ای می باشد و جلسات لیزرتراپی با در نظر گرفتن نیاز فرد در دوره زمانی مشخص تعیین می شود که مشخص کردن این دوره های زمانی توسط پزشک متخصص تعیین می شود. این نکته را هم باید در نظر داشت که تقویت مو در مقایسه با کاشت برای کسانی که فقط نیاز به تقویت مو دارند و ریزش مو شدید در آنها مشاهده نمی شود بهتر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 9 =