اطلاعات درباره کاشت مژه

اطلاعات درباره کاشت مژه

مناسب ترین راه برای کسانی که مژه کوتاه دارند یا کسانی که وقت و حوصله زیاد آرایش کردن را ندارند و کسانی که آرایش کردن چشمانشان برایشان ناخوشایند بوده و از سیاه شدن زیر چشمشان به علت ریمل کردن متنفر هستند کاشتن مژه یک روش عالی برای این دسته از افراد می باشد.

 

کاشت مژه چیست

به مژه های طبیعی وخدادای فرد مژه های اضافه می شود که نیمه دائمی می باشد. در انواع مختلفی موجود هستند از ابریشمی، خز طبیعی و مواد مصنوعی موجود است و اندازه های مختلفی نیز موجود می باشد که این مژه ها بلندی های مختلفی داشته و اندازه مناسب برای شما به تشخیص متخصص مژه می باشد. چون امکان دارد مژه طبیعی فرد توانایی نگه داشتن وزن مژه های مصنوعی را نداشته باشد.

شیوه کاشت مژه

کاشتن مژه ها به چه صورتی می باشد ؟

به گزارش وب سایت راچه ( Racheh ) هر یک از مژه های ما طول عمر طبیعی خود را دارد. و هر یک از این مژه ها در یک محدوده زمانی خاصی می ریزند. هرگاه مژه ای می گذارید نیاز است هر چند وقت یک بار برای بازسازی و پرکردن مژه هایی که همراه مژه ی طبیعی افتاده است به متخصص مژه خودتان مراجعه کنید. اکثر افراد حدود سه هفته یکبار برای بازسازی مژه های خود مراجعه می کنند ولی بعضی از افرادی هم وجود دارند که برای اینکه مژه های پر و زیبایی داشته باشند هر هفته مراجعه می کنند.

دقت داشته باشید چنانچه فاصله زمانی کاشت مژه ها تا بازسازی ان بیشتر از 1 ماه شود. به احتمال زیاد هزینه مژه گذاری را دوباره باید به صورت کامل بپردازید.

مژه ها در استایل های مختلفی موجود هستند. انواع جنس گوناگون و سبک های متنوعی هم برای مژه گذاشتن موجود هستند.

می تواند یکی از انتخاب هایتان مژه های خیلی بلند و بیرون زدگی در انتهای آن باشد. مژه های پر و متراکم و کوتاه نیز موجود هستند این نوع بادوام تر می باشد چون نوع مژه های که در آن استفاده شده است سبک تر می باشد.

 

به چه نحوی از مژه ها نگهداری کنیم ؟

اگر قصد مژه گذاشتن را دارید از مهمترین موارد آن نگهداری و مراقبت از مژه ها است.

هنگام شستن مژه ها آن را با شامپو بچه که ملایم بوده بشورید. مژه ها باید تمیز و پاک نگهداشته شود چون کثیفی باعث خارش و حتی عفونت چشم شود.

در هنگام آرایش کردن چشم هایتان سعی کنید از پاک کننده های روغنی استفاده نشود چون باعث می شود چسب مژه ها کارایی خودشان را از دست دهند و مژه ها بیفتد.

زیاد به مژه هایتان دست نکشید و هیچ وقت آن ها را نکنید چون ممکن است مژه های طبیعی خودتان هم با آنها کنده شود. برای اینکه آنها را بکنید و یا نخواستید از مژه طبیعی استفاده کنید به متخصص مژه یا مزون های آرایشی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 11 =