نکات مهم در مورد کاشت و ترمیم مو

نکات مهم در مورد کاشت و ترمیم مو

نکات مهم در مورد کاشت و ترمیم مو: این روزها مشکل ریزش مو و طاسی بسیار شایع شده است . یکی از نکات مهم برای درمان بیماری ها پیدا کردن علت و دلیل بیماری می باشد که توصیه میشود از طریق مشاوره با پزشک متخصص و کشف دلیل بیماری اقدام به درمان نمایید. معمولا در مورد ریزش مو و طاسی گاهی عوامل ژنتیکی و موروثی و گاهی موارد دیگری مانند کمبود ویتامین ها در بدن ، عوارض مصرف داروهای شیمیایی ، رژیم غذایی ناسالم ، شیردهی و بارداری ، استرس و سایر عوامل محیطی مانند آلودگی و عدم رعایت بهداشت دخیل هستند.

هزینه کاشت و ترمیم مو

کاشت و ترمیم مو به روش HRT

انتخاب روش مناسب که هم از لحاظ کیفیت قابل قبول بوده و هم هزینه آن نیز مقرون صرفه یاشد بسیار حائز اهمیت است. در روش HRT مشابه پوست سر شبکه ای را شبیه سازی می نمایند و روی این لایه، موها توسط ماده ای به نام کراتین چسبانده میشوند. در واقع کراتین نوعی چسب گیاهی است که فاقد عوارض جانبی از جمله خارش سر و حساسیت میباشد. در این روش نیازی به بانک مو نمی باشد و مو با حجم و تراکم دلخواه روی سر چسبانده میشود. کیفیت این روش به حدی است که کاملا شبیه موی طبیعی انسان بوده و توسط دیگران قابل تشخیص نمی باشد .

مزایای روش ترمیم موبا تکنیک HRT

  1. ترمیم مو طی یک فرایند یک روزه انجام میشود.
  2. هزینه آن نسبت به سایر روشها بسیار پایین می باشد .
  3. مو و چسب استفاده شده در این روش هر دو طبیعی میاشند .
  4. این روش برای بانوان و کودکان نیز قابل اجرا و بی خطر میباشد .
  5. با این روش استفاده از حمام و استخر بلامانع است و همچنین کار روی موها مانند رنگ کردن یا فر کردن مو نیز امکان پذیر می باشد .
  6. ظاهری کاملا طبیعی داشته و امکان باز کردن فرق سر نیز وجود دارد.

 

هزینه کاشت مو به روشHRT

میزان هزینه ترمیم مو به این روش به اینکه چه فاکتورهایی مانند تراکم موی درخواستی، میزان طاسی و کیفیت مورد نظر فرد مراجعه کننده بستگی دارد. و پزشک می تواند با توجه به میزان سطح خالی از پوست سر فرد به او مشاوره دهد، و فرد با توجه به میزان هزینه ای که می کند می تواند میزان کیفیت، تراکم مو و … را تعیین نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 7 =