مرکز کاشت و رشد مو

مرکز کاشت و رشد مو

مرکز کاشت و رشد مو: در مقایسه با گذشته کانون مو و همینطور مراکز مو در ایران افزایش چشم گیری داشته اند اما این نکته را هم باید در نظر گرفت که مو یکی از فاکتور های اصلی در در زیبایی انسان ها به شمار میرود و به همین دلیل، این که شما کدام کانون مو و یا کلینیک مو را انتخاب کنید بسیار حائز اهمیت است. در ادامه این مقاله شما با بهترین روش های کاشت مو آشنا میشوید.

وب سایت تخصصی مو راچه ( Racheh ):

تیم تخصصی وب سایت کُندش توانست به عنوان یکی از بهترین گروه های تخصصی در حوزه مو فعالیت داشته باشد، و در این قسمت سعی داریم روش های مختلف کاشت و ترمیم که در ایران شرح دهیم

کاشت مو کاشت مو

استفاده از روش HRT برای ترمیم مو

روش HRT مدرنترین و تنها روشی است که دارای استاندارد ترمیم مو میباشد. در روش HRT به دلیل آنکه تراکم موها کاملا طبیعی است قابلیت استحمام، استخر ، سونا ، جکوزی ، انجام همه ی فعالیت های ورزشی و…را دارا است از دیگر مواردی که باعث برتری این روش شده است استفاده از ژل، مش، بابلیس، تافت و … را میتوان نام برد.

این روش به گونه ای است که مو ها از داخل پوست سر رویش پیدا کرده و خط فرق و خط رویش مو بسیار طبیعی است. برای افرادی که به هر دلیل نمیتوانند کاشت مو انجام دهند مثلا بیماری دیابت ، فشار خون و… روش HRT بسیار مناسب است. همچنین این روش برای افرادی که شیمی درمانی انجام میدهند، بیماران سوخته گی ، بیماران آلوپسی آره آتا، بیماران لیکنپلان و … تنها راه کاشت مو میباشد زیرا بدون درد، بدون جراحی، بدون خونریزی و بدون بیهوشی مباشد و در یک جلسه قابل انجام است.

روش SUT برای کاشت مو

تحقیقات زیادی در جهت فرایند برداشت مو انجام شده است برای اینکه صدمه دیدن و پِرت شدن فولیکول های مو هنگام برداشت به حداقل برسد. بعد از تحقیقات بسیار زیاد و کسب تجربه، استفاده از روش SUT توانست میزان از دست رفتن فولیکول های مو را به پایین ترین حد خود برساند. با استفاده از این روش میتوان همه ی مو هایی که برداشته میشود در همان ابعاد برای انجام کاشت نگه داری و کاشت گردد.

مدت زمان طولانی برداشت مو یکی از عیب هایی است که در روش قدیمی کاشت مو وجود داشته و باعث خستگی بیمار و تکنسین ها می شده و همین امر موجب کاهش کیفیت کار نسبت به ابتدای کار میشود. از جمله دلایلی که باعث افزایش چند برابری سرعت در روش SUT نسبت به روش های قدیمی کاشت مو شده است همین سرعت و دقت بالا در برداشت مو میباشد. تنها روشی که در آن میتوان بالا ترین تعداد فولیکول را برداشت کرد روش SUT است.

تنها روشی که در آن به آناتومی هیرلاین و خط رویش توجه بسیاری شده است روش کاشت SUT است. خط رویش با توجه به سلیقه ی بیمار طراحی میشود و با در نظر داشتن خواسته ی او انجام می پذیرد. در روش SUT کاشت مو بدون درد ، بدون جراحی ، بدون بیهوشی و همچنین بدون خونریزی انجام میگیرد و همینطور از مدرنترین متد کاشت مو در ان استفاده میشود به همین دلیل درصد خطا در این روش به صفر رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =