کاشت موی مصنوعی در سر

کاشت موی مصنوعی در سر

کاشت موی مصنوعی در سر: عمل کاشت مو در نواحی مختلف ممکن است انجام شود مانند کاشت موی سر، کاشت ابرو، کاشت ریش و سبیل و همینطور کاشت مژه. کاشت مو به روش های مختلف به صورت کاشت موی طبیعی و مصنوعی انجام می گیرد. که در اینجا در مورد این انواع کاشت اطلاعاتی را به شما خواهیم داد.

 

کاشت موی طبیعی در سر با استفاده تکنیک SUT

بهترین روش کاشت موی طبیعی در سر که در جهان در کلینیک های معتبر انجام میگیرد روش SUT می باشد که روز به روز شاهد پیشرفت در مراحل این روش هستیم. این متد در یک روز قابل انجام می باشد و شامل مراحلی مانند برداشت مو، نگه داری و کاشت مو است. تمامی مراحل برداشت مو توسط دستگاه های اتوماتیک انجام می شود که می توان گفت 3 برابر بیشتر از روش های قدیمی دیگر برداشت گرافت انجام می شود.

وقتی که برای برداشتن گرافت از دستگاه های اتوماتیک استفاده می شود از آسیب دیدن گرافت ها و همینطور آسیب رساندن به گرافت های همسایه جلوگیری می شود به همین دلیل از تمام ظرفیت بانک مو بهره برده می شود. روش SUT بدون درد، جراحی، خونریزی، بدون عوارض جانبی و دوران نقاهت است و آخرین متد کاشت مو در دنیا به شمار میرود.

کاشت موی طبیعی در سر

 

کاشت موی مصنوعی با تکنیک HRT

روش HRT تنها روش مخصوص برای کاشت و ترمیم مو ها با استفاده از موی مصنوعی است. در این روش هیچ نیازی به بانک مو نیست و در آن از مو های طبیعی غیر قابل رشد استفاده می شود. کاشت مو به روش SUT به این صورت است که شبکه ای شبیه سازی شده ی پوست سر فرد را با استفاده از کراتین گیاهی روی پوست سر ثابت میکنند و سپس مو ها به شکل تار به تار روی آن قرار داده می شوند.

از فواید روش HRT طبیعی بودن خط رویش و خط فرق می باشد به شکلی که حتی نزدیک ترین افراد به شخص هم قادر به تشخیص آن نمی باشند. فرد پس از انجام کاشن به روش HRT می تواند تمام فعالیت های روزنه را بدون محدودیت انجام دهد و از استخر، سونا، جلوزی و استحمام آزادانه استفاده کند و همچنین مو های کاشت شده قابلیت استفاده از ژل، رنگ، تافت، سشوار و… را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + نه =