پیوند مو و استفاده از روش SUT برای پیوند

پیوند مو و استفاده از روش SUT برای پیوند

پیوند مو و استفاده از روش SUT برای پیوند: در این دوره از زمان ریزش مو در خانم ها تقریبأ 3/1 آقایان است و امری شایع که در افراد مختلف مشاهده می شود. در هنگام ریزش مو علاوه بر این که ظاهر افراد دچار تغییرات منفی می شود مشکلات روحی نیز برای آنها ایجاد می کند به همین دلیل است که به دنبال روش های برای درمان این مشکل میگردند. بیش از نیمی از دلایل ریزش مو عوامل ارثی و ژنتیکی تشکیل می دهند و موارد متداول دیگر به شرح زیر است:

  1. استرس و بیماری های روحی و روانی
  2. اختلالات هورمونی و مشکلات تیروئیدی
  3. رژیم های سخت، مضر و کاهش وزن ناگهانی
  4. جراحی های مختلف و بیهوشی و دارو های مکرر
  5. نگه داری های نا مناسب و شرایط فیزیکی غلط(محکم بستن موها، شانه کردن مداوم با برس های نا مناسب و خشن، شامپو کردن مکرر و عدم رعایت اصول آن، استحمام در دمای نامناسب، استفاده از رنگ کننده ها و مواد شیمیایی و حالت دهنده ها،استفاده از وسائل برقی مثل سشوار اتومو و… ).

پیوند موی طبیعی

پیوند مو

به برداشت گرافت مو از منطقه انتقال دهنده، جدا کردن بافت موها از ناحیه تعیین شده و آماده کردن منطقه گیرنده، در انتها پیوند مو ها در قسمت خالی شده و یا گرفتار طاسی، پیوند مو گفته می شود.

برای افزایش تراکم مو و جنبه های زیبایی و درمانی پیوند مو به روش های مختلف انجام می گیرد. بانک موی اهدا کننده در فرد تعیین کننده میزان پیوند مو در هر فرد است. هر چه که قسمت اهدا کننده پرقدرت تر باشد تراکم و کاشت موی بیشتری را می توان ایجاد کرد.

پیوند به روش SUT

پیوند به روش SUT

SUT یکی از مدرنترین و بهترین روش از بین روش های موجود برای کاشت مو است که تمام ایرادات و عوارض جانبی روش های دیگر را از بین برده به این صورت که کاشت مو بدون هیچ گونه عوارض جراحی مثل درد، خونریزی، دوران نقاهت، تورم، جای بخیه و جای اسکار است. سرعت روش SUT در مقایسه با روش های منسوخ شده دیگر مانند FUTوFIT بسیار بیشتر میباشد زیرا تراکم کاشت مو تا 14000 تار مو در یک جلسه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =