شامپو ترمیم کننده مو

شامپو ترمیم کننده مو

شامپو ترمیم کننده مو: گاهی اوقات برای پیشگیری از صدمه دیدن مو ها از شامپو تقویت مو استفاده میشود. استفاده از شامپو تقویت مو اولین راهکاری است که افراد برای مقابله با ریزش مو های خود و همچنین تقویت آنها، از آن استفاده می کنند.

شامپو تقویت کننده مو

استفاده از ترمیم مو یکی از راه حل هایی است که می توان برای بازگشت زیبایی مو از آن کمک گرفت. پس از ترمیم مو باید به آموزش های مختلفی که در جهت نگه داری مو های ترمیم شده هستند توجه بسیار کرد. مهم ترین این آموزش ها نکاتی است که برای شستشو موها باید رعایت کرد مانند استفاده از شامپو هایی با حداقل مواد قلیایی و نحوه ی درست شستن موها. نوع و برند شامپویی که استفاده می کنید بسیار مهم است. معمولا مراکزی که در آن ترمیم مو انجام میشود نوع و مارک شامپوی مناسب برای موهای ترمیم شده را به شما معرفی میکنند.

شامپو تقویت کننده مو

خصوصیات شامپو مناسب موهای ترمیم شده

برای مو های ترمیم شده باید از شامپو های با کیفیت و استاندارد بالا استفاده شود زیرا مو های ترمیم شده حساس بوده و شامپوهایی که برای این مو ها استفاده میشود با شامپوهای معمولی بسیار متفاوت است.

 

مواردی که نیاز به توجه دارند

  1. در انتخاب شامپو باید دقت کرد زیرا شامپوهایی که دارای میزان زیادی مواد قلیایی هستند حساسیت زا بوده و بیماری های پوستی را سبب میشوند.
  2. در هنگام خرید شامپو باید به این نکته توجه داشته باشید که شامپوی مورد نظر مخصوص جنس مو ی شما (موهای خشک، موهای چرب، معمولی و… ) باشد.
  3. شامپوی معمولی باعث تشدید شوره در سر میشود پس اگر سرتان شوره میزند باید از شامپو های مخصوص آن استفاده کنید نه شامپوی معمولی.
  4. افرادی که موهای چرب دارند ضروری است که از شامپوهای مخصوص موی چرب استفاده کنند تا به کمک آن چربی سر خود را کنترل کنند.
  5. شامپوی مناسب برای کودکانی که به سن بلوغ نرسیده اند و افراد بالای 52 سال شامپو بچه است زیرا این افراد نیاز به شامپو هایی که دارای مواد قلیایی است ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − دوازده =