جینسینگ، رزماری و بابونه گیاهانی برای تقویت مو

جینسینگ، رزماری و بابونه گیاهانی برای تقویت مو

برای تقویت موهای خود می توایند از جینسینگ، رزماری و بابونه استفاده کنید.

اگر کمی با محصولاتی که برای مراقبت از ساختار پوست و مو کمک میکنند آشنایی داشته باشید حتما اسم گیاه جینسنگ را شنیده اید. این گیاه در سلامتی بدن و به خصوص پوست و مو نقش موثری ایفا می کند و با افزایش جریان خون در بدن و پوست سر به رشد سریع تر موها کمک کرده و با قابلیت آنتی باکتریالی که دارد باعث سالم نگه داشتن بدن و پوست سر شده که در نتیجه می تواند از ریزش موها نیز جلوگیری نماید.

 

رزماری یکی از دیگر از گیاهانی است که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای محصولات شیمیایی ( که می توانند عوارض زیاد و خطرناکی به همراه داشته باشند ) باشد. این گیاه با تحریک فولیکول های مو به رشد آن ها کم کرده و از آن نیز همانند جینسنگ در تولید محصولات مراقبتی مو استفاده می شود. گیاه رزماری را می توانید به دو صوررت موضعی ( شست و شوی سر با با آن ) و خوراکی ( اضافه کردن به غذا ) مورد استفاده قرار داد.

 

مورد دیگری که می تواند به مقابله با عفونت ها و آسیب های مختلف پوست و موی شما بپردازد گیاه بابونه می باشد. گاهی اوقات خارش پوست سر ممکن است منجر به ریزش موهای شما شود که در این مواقع می توانید از گیاه بابونه کمک بگیرید.

توجه داشته باشید که این موارد همگی گیاهی بوده و در مقابل محصولات شیمایی عوارض بسیار کمی دارند اما هیچگاه نمی توان از محصولات گیاهی رشد سریع موها آن هم در مدت زمان کوتاه را انتظار داشت.

 

نحوه استفاده جینسینگ برای مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دو =