پرپشت کردن ابروها با استفاده از نسخه گیاهی

پرپشت کردن ابروها با استفاده از نسخه گیاهی

پر پشت شدن ابرو با نسخه ای کاملا گیاهی: برای پر پشت کردن ابرو به طور قطع می دانید که راه های گیاهی بسیار بهتر هستند و کارایی بیش تری خواهند داشت. هر دارویی به مرور اثر بخشی اولیه را نخواهد داشت، داروهای شیمیایی به خصوص داروهایی که برای تقویت مو هستند با گذشت زمان و استفاده از آن ها متوجه خواهید شد که تاثیرش کم رنگ می شود اما داروهای گیاهی این چنین نیستند و با گذشت زمان هم تاثیر خود را خواهند داشت چون مواد مغذی خود را حفظ می کنند.

 

سرعت بخشیدن به رشد ابرو

به گزارش وب سایت راچه ( Racheh ) یکی از موادی که می تواند در رشد ابرو تاثیر به سزایی بگذارد، وازلین می باشد. شاید از تاثیرات روغن زیتون برای ابرو آگاهی داشته باشید، وازلین نیز همان قدر موثر می باشد و تنها تفاوت آن این است که باید دو بار در روز استفاده نمایید تا اثر بخشی بهتری بر روی ابروهایتان داشته باشد.

اثر بخشی وازلین بیش تر روی ضخامت موهای ابرو می باشد. در واقع با ضخیم تر کردن موهای ابرو کمک می کند تا پر تر و مشکی تر به نظر بیاید. شاید کسانی باشند که از یکدست نبودن ابروهای خود شکایت دارند و مدل ابروهای نازک مورد پسندشان است اما پرپشت و یکدست و بدون نقطه های خالی مابین ابرو، برای این افراد وازلین توصیه می شود که در حین اینکه نازکی ابرو هایشان حفظ شده، ابروهای پر و یکدستی دارند و زیبایی صورتشان دو چندان می شود.

511370756
511370756

دستور تهیه چند نسخه گیاهی برای ابرو

دانه ی شنبلیله را پودر کرده و به صورت خمیر در آورید ، روزانه از این خمیر به روی ابرو هایتان بمالید، صبح یا شب قبل خواب استفاده نمایید و بگذارید مدتی روی ابرو بماند.

برای تقویت ابرو زرده ی تخم مرغ را هم بزنید و مثل ماسک بر روی ابرو بمالید، بعد از بیست دقیقه با آب سرد شستشو دهید.

یک تکه پنبه را به شیر یا شیر نارگیل آغشته کنید و آن را روی ابرو هایتان قرار دهید تا مواد مغذی به ابروها برسد.

ژل آلوئه ورا یکی از مواد دیگری است که به تقویت و رشد ابرو کمک می کند و در عین حال ابرو ها را نرم و براق می کند.

 

ماساژ ابرو با مواد زیر و تاثیر شگرف ماساژ دادن

  • 1-روغن زیتون از روغن های طبیعی است که برای ماساژ ابرو به کار برده می شود و اگر روزانه با این روغن، ابروهایتان را ماساژ دهید به رشد ابرو کمک موثری کرده اید.
  • 2- پیازی را رنده کنید، آب آن را بگیرید و با آب پیاز ابروهای خود را ماساژ دهید، این کار موهای ابرو را ضخیم تر می کند.
  • 3- رشد سریع ابرو و یکدستی آن در گرو ماساژ دادن روزانه با وازلین می باشد.
  • 4- از دیگر روغن های طبیعی، روغن بادام است که می توانید مخلوطی از روغن بادام و تخم شنبلیله را درست نمایید و برای ابرو هایتان استفاده کنید.
  • 5- اگر یک نسخه آسان و روزانه برای قبل از خواب می خواهید، روغن کرچک بهترین انتخاب است، شما می توانید هرشب قبل از خواب به ابروهایتان روغن کرچک بمالید و تا صبح بگذارید روی ابرو باقی بماند.

پرپشت و ضخیم کردن ابرو

اگر بخواهیم از فواید ماساژ برایتان بگوییم باید گفت که ماساژ هم برای ابرو و هم برای پوست موثر می باشد. یکی از روش های ماساژ ابرو این است که با برس کوچکی ابرو ها را در جهت رویش خود به آرامی شانه کنید. روش دوم برای ماساژ دادن ابرو با نوک انگشتان دست است که به صورت دورانی به سمت گوشه های صورت حرکت کنید.

برای راحتی در ماساژ و حرکت دادن راحت دست به روی ابرو، بهتر است یک روغن مثل روغن بادام انتخاب نمایید و از قسمت پهن ابرو شروع کنید تا به گوشه ها برسید.

ماساژ با روغن بادام را می توانید دوبار در روز انجام دهید و هر بار بگذارید حداقل یک ربع روغن روی ابرو ها باقی بماند و سپس شستشو دهید. مواد مغذی موجود در روغن بادام مثل ویتامین ای، ویتامین دی، کلسیم و منیزیم از طریق پوست جذب شده و به تقویت ریشه های ابرو کمک می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =