تاثیر روغن جوجوبا در جلوگیری از ریزش مو

تاثیر روغن جوجوبا در جلوگیری از ریزش مو

تاثیر روغن جوجوبا در جلوگیری از ریزش مو : اگر همیشه به خاطر ریزش موی سرتان نگران و افسرده هستید و دنبال یک راه مفید وموثر طبیعی برای درمان مشکل خود می باشید به شما پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه کنید تا راه درمان ریزش موی سر خود را به کمک روغن جوجوبا پیدا کنید.

علت شوره زدن موی سر،  به دلیل خشکی پوست سر می باشد و این خود باعث می شود تا درخشندگی موی سر کاهش پیدا کرده و درنتیجه باعث ریزش مو شود. از بهترین و موثر ترین اقداماتی که برای جلوگیری از ریزش موی سر مفید می باشد ، استفاده مرتب و مداوم از روغن طبیعی جوجوبا می باشد.

استفاده از روغن جوجوبا

به گزارش وب سایت راچه ( Racheh ) این روغن فولیکول های موی سر را مرطوب می کنند و همین امر باعث درمان موی سر، قوی تر شدن و سالم تر شدن موها می شود. روغن جوجوبا منجر به بازسازی و ترمیم سلول های آسیب دیده موها خواهد شد. پس از استفاده، شما نگران شستن وتمیز شدن مو نباشید. چون این روغن به راحتی شسته و تمیز خواهد شد و هیچ گونه اثری از چربی در موها باقی نخواهد ماند.

 

نحوه استفاده از روغن جوجوبا برای موی سر

ابتدا مقداری از روغن جوجوبا را در کف دستتان بریزید و بعد از آن پوست سر و ساقه موها را با دست آغشته به روغن کرده و ماساژ دهید. این ماساژ را به نحوی انجام دهید که کل مو و پوست سر را در بر گیرد. ماساژ باید 10 تا 15 دقیقه انجام گیرد و بعد از ماساژ موی سرتان را با یک شامپو مناسب بشویید. برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب و خوب این عمل را در درازمدت انجام دهید .حتماً بعد از مدتی از تاثیرات این روغن  متعجب خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + پانزده =