رنگ کردن مو با قهوه و جایگزینی برای رنگ مو

رنگ کردن مو با قهوه و جایگزینی برای رنگ مو

رنگ کردن مو با قهوه یک روش خانگی و بدون ضرر برای عوض کردن رنگ مو : اگر می خواهید مو های خود را با قهوه رنگ کنید این مقاله را از دست ندهید قهوه در موهای کسانی که تیره هستند هایلایت قرمز رنگ و قهوه ای دلنشینی به وجود می آورد و موهای سفید شما را نیز می پوشاند!

 

نحوه رنگ کردن موها با قهوه چگونه است؟

قهوه یک نوشیدنی بسیار دل پذیر می باشد اگر صبح ها این نوشیدنی را بنوشیم ما را سرحال می کند در عین حال قهوه می تواند هرچه که برای داشتن موهای شاداب و سرزنده لازم است را تامین نماید.

رنگ کردن موها با قهوه

به گزارش وب سایت راچه ( Racheh ) این نوشیدنی رنگ موها را به رنگ هایلایت قرمز رنگ و یا قهوه ای دل نشینی تبدیل می کند و می تواند موهای سفید رنگ را نیز بپوشاند. علاوه بر تغییر رنگ مو توسط این مخلوط ساده که عاری از هرگونه ماده شیمیایی یا غیر طبیعی است قهوه به موهای شما قیافه ی جدید و شکل جدید و درخشندگی را به ارمغان می آورد.

 

طریقه مصرف قهوه برای رنگ کردن موها :

  • 1) در سینک ظرف شویی یک کاسه ی بزرگی قرار دهید.
  • 2) در کاسه قهوه ی خنک شده را بریزید.
  • 3) موهای خود را کامل شانه بزنید.
  • 4) سر خود را درکاسه فرو ببرید اگر می خواهید تمام موهای خود را آغشته به قهوه بکنید می توانید از یک فنجان استفاده کنید.
  • 5) توسط یک شانه یا با انگشت های دست خود قهوه را از ریشه تا انتهای موهای خود به خورد مو دهید.
  • 6) 5 بار قهوه را از کاسه بیرون بیاورید این کار را با استفاده از فنجان انجام دهید و روی موهای خود را بریزید.
  • 7) آب اضافی موهای خود را در سینک بگیرید و آب کشی کنید و خوب بچلانید.
  • 8) البته قبل از اینکه موهای خود را آب کشی کنید 15 دقیقه صبر کنید می توانید موهای خود را در قسمت بالا جمع کنید تا مانع چکیدن قهوه شوید. موهای خود را به روسری یا حوله نپیچانید چرا رنگ قهوه را به خود می گیرد و جذب می کند.
  • 9) در آخر مو های خود را آب کشی کرده و خشک نماید و مثل همیشه مدل دهید.

 

نکته های مهم در رنگ کردن مو با قهوه :

– اگر موهای خود را با قهوه شست وشو کردید ولی آنچه که انتظارش را داشتید اتفاق نیافتاد  و چیزی حاصل نشد برای چندین روز متوالی و منظم این کار را ادامه دهید. برخی موقع ها رنگ های طبیعی چون مواد شیمیایی ندارند و طبیعی هستند تاثیر کمتری دارند ولی مو ها را لطیف تر می کنند و حتما آن ها را باید چندین بار انجام دهید تا به نتیجه مطلوب و رنگی که می خواهید برسید.

– در صورتی شست و شوی سر با قهوه می تواند تاثیر موثر و مفید داشته باشد و موهای شما را زیبا کند که موهای شما بلوند پلاتینه باشد ولی اول این قضیه را با دسته ی کوچکی از موهای خود امتحان کنید و نتیجه را دیده و روی بقیه قسمت های مو اعمال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 14 =