موهایی پرپشت با محلول گزنه گیاه دم اسب کتیرا

موهایی پرپشت با محلول گزنه گیاه دم اسب کتیرا

با یک محلول طبیعی موهای خود را پرپشت کنید: اگر به دنبال راهی برای تقویت مو و از بین بردن شوره مو خود هستید می توانید از یک محلول طبیعی که ما نحوه ساخت آن را برای شما تهیه کرده و ترکیبات آن طبیعی و در دسترس بوده استفاده کنید.

افراد زیادی هستند که دنبال شیوه های طبیعی و بهره‌‌گیری از گیاهان دارویی برای تقویت و درمان ریزش موهای خود هستند. آن ها به درمان هایی نیاز دارند که بدون عوارض جانبی و مفید برای تقویت مو باشد و در صورتی که مصرف این درمان ها را ترک کنند برای آن ها مشکلی از نظر وابستگی و مشکلات دیگر ایجاد نشود. این محلول برای درمان ریزش مو، تقویت کننده رشد مو، حذف شوره سر و در صورت وجود پیاز مو سبب رشد مجدد موهای ریخته شده می شود.

پرپشت کردن مو با دم اسب گزنه کتیرا

نحوه تهیه محلول پرپشت کننده مو

برای تهیه این محلول طبیعی به ترکیبات گزنه، گیاه دم اسب، کتیرا به مقدار یک قاشق مربا خوری، سرکه خرما به مقدار دو قاشق غذاخوری و یک استکان آب نیاز است.

در آغاز کتیرا را به پودر تبدیل کنید و آب را روی حرارت قرار داده تا جوش آید. گزنه و گیاه دم اسب را به آب جوش اضافه کرده و صبر کرده تا دم بکشد و محلول را از یک صافی عبور دهید.  در مرحله بعد پودر کتیرا را به محلول اضافه کرده و خوب بهم بزنید تا کتیرا ری بیاورد. در مرحله آخر هم سرکه خرما را به آن اضافه کنید. به همین سادگی این محلول مفید که یک تونیک هم می تواند باشد آماده شده است .از این محلول بعنوان جایگزینی برای شامپوی مو استفاده کنید. در استفاده از این محلول توجه کنید که باید در حدود 10 دقیقه روی سر شما باقی بماند تا اثر خود را بگذارد و بعد اقدام به شستن موهای خود کنید.

 

موارد مهم:

1-این محلول به مدت زمان دو هفته احتیاج دارد تا اثر خود را بر روی موها گذاشته و سبب تقویت موها و رشد مجدد آن ها شود.

2-این دارو تفاوت سنی و جنسی ندارد و شما در هرسنی که هستید می توانید ازاین دارو طبیعی استفاده کنید.

3-برای اینکه در هنگام شستن موها راحت تر باشید مقداری از شامپوی مصرفی همیشگی خود را به این محلول اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یک =