توصیه های لازم برای داشتن موهای صاف و ابریشمی

توصیه های لازم برای داشتن موهای صاف و ابریشمی

توصیه های لازم برای داشتن موهای صاف و ابریشمی: رادنی کاتلر متخصص مشهور آرایش مو در نیویورک مالک سالن کاتلر با صحبتی که با ایشان داشتیم تا راز های جلوگیری از وز شدن موها و نازک شدن بیش از حد معمول موها را برایمان بازگو کند تا جوانی و زیبایی شما را برایتان بازگردانیم.

 

حمام اولین قدم در آغاز داشتن موهای صاف و ابریشمی می باشد

رادنی شرح می دهد که در زمستان رطوبت موها کم می شود وباعث وز شدن آن می شود و این در تابستان به صورت عکس می باشد. و این بدین معنی است که باید در زمستان برای مرطوب نگه داشتن موها از ماسک های مو ، انواع نرم کننده ها در ماهایی از سال که هوا سردتر است استفاده نمود.

داشتن موهایی صاف

 

یکی از توصیه های رادنی آب کشی موی سر با آب سرد در پایان شست و شو و حمام کردن است که این عمل باعث می شود تا آب سرد سبب بسته شدن کاتیل های مو سر شود و در نتیجه رطوبت را در خود نگهداری می کند.

و درصورتی که این کاتیل ها بسته نشوند و در معرض هوای سرد یا هوای گرم داخل منزل قرارگیرد باعث خشک شدن موها و شکل کاتیل ها عوض شده درنتیجه باعث وز شدن موی سرمی شود. این مورد در هنگام سشوار کردن موی سر خیلی مهم است در این هنگام مطمئن شوید که کاتیل های موی سرتان بسته است. رادنی می گوید در پایان سشوار زد، موهایتان، آن را درحالت دمای کم بگذارید.

 

محصولات آرایشی و بهداشتی عاملی در وز شدن موها

محصولات متنوع و گوناگونی در بازار موجود هستند که یادگیری بهترین شکل استفاده از ان ها خیلی مهم است. استفاده از سرم هایی که برای درمان موهای وز به کار می رود کار پسندیده ای هستند و برای نتیجه بهتر می توانید آن را با یک محصول دیگری قبل از استفاده ترکیب کنید.

به گزارش وب سایت راچه ( Racheh ) : سرم صاف کردن موها را با یک حفاظت کننده از گرما مخلوط کنید و پس از خارج شدن از حمام در اسرع وقت آن را به موهایتان بمالید. برای اینکار ابتدا از ریشه موها شروع کرده تا به نوک مو برسید.

رادنی آخرین توصیه ای که دارد این است که موقعی که هوا سرد و بارانی می باشد کلاهی ابریشمی همراه داشته باشید و آنرا روی سر خود بزارید، موادی دیگر همچون پشم می تواند در موها الکتریکه ساکن ایجاد کن و باعث وز شدگی موهایتان شود اگر هوا بارانی و باد می وزد یک روسری ابریشمی سرکنید در صورتی که وزشدگی موی سرتان رطوبت باشد استفاده از یک هد میتواند در جلوگیری از وز شدگی موی سرتان موثر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 9 =