درباره ما

گروه برزین دارو ( ایران-پزشک ) در سال 1389 با هدف تولید داروهای گیاهی، شروع به فعالیت کرد. این گروه هم اینک توانسته به عنوان یکی از تیم تخصصی در زمینه تولیدات گیاهی دارویی فعالیت داشته باشد و فعالیت و محصولات خود را توانسته در سطح کشور به خوبی معرفی کند و همچنین خدمات مشاوره ای مناسبی را در اختیار هموطنان گرامی قرار دهد.

 

درباره ما

 

 

چشم انداز آتی گروه برزین دارو با احیای طب سنتی و تبدیل شدن به یکی از قطب های تولید داروهای گیاهی قصد دارد تا طب سنتی را به مرحله ظهور دوباره

برساند.این طب بسیار از لحاظ علمی پیشرفته تر از طب سنتی چین و هند می باشد. اما بخاطر غرض ورزی بعضی دولت ها این سولانه پاک به نام کشورهای دیگر مصادره گردیده است. در همین راستا گروه برزین دارو در نظر دارد تا بتواند تولید و استفاده از داروهای گیاهی را در سراسر ایران گسترش داده و این طب سنتی را که از دیرباز در کشور ایران وجود داشته را به خوبی بسط دهد.

 

 

 

 

 

درباره ما

 

تحقیق و توسعه آنچه امروزه در دنیای پزشکی بیشتر خودنمایی می کند، حضور داروهای جدید و تخصصی با نقطه اثرهای کاملا مشخص و عوارض ناشناخته است. حاصل تلاشها و فرآیند تحقیق و توسعه در علم پزشکی، موضوعی حیاتی و اصلی است و علوم پزشکی و پیشرفت آن، مدیون و مرهون تحقیق و توسعه ای است که در مسیر های ناشناس قدم گذاشته و به کشف عواملی جدید دست می یابد. گروه تحقیق و توسعه در ایران، با توجه به امکانات تخصصی و متخصصان کارآزموده در این راستا گامهای موثری برداشته و با داشتن امکانات و آزمایشگاههای مجهز در زمینه تولید داروهای گیاهی جدید نقش موثری راایفا می نماید.