یک ترکیب طلایی برای موها با دارچین

یک ترکیب طلایی برای موها با دارچین

دارچین یک گیاه با فایده های فراوان و مفیدی است از جمله فایده های آن برای موها در راستای تقویت کردن موها و رشد بهتر موها می باشد. یک گیاه طبیعی که به جای محصول های گران قیمت وشیمیایی می توان از آن استفاده کرد و قطعا نتیجه گرفت و نتیجه های درخشان آن ها را دید.

 

اگر می خواهید موی شما درخشان تر و نرم تر و براق تر باشد یک جانشین طبیعی دارچین می تواند باشدوماده ای که خیلی زود نیز اثر بخش است و نتیجه می توانید بگیرید.معمولا کسانی که موهای خود را به خطر انداخته اند و با مواد شیمیایی موهای خود را ضعیف کرده اند می تواند به  دارچین پنهانده شوند و رشد موی طبیعی را به موهای خود به ارمغان بیاورند و موها به حالت طبیعی برگردد.

 

دارچین برای تقویت مو

این ماده برای رشد مو و تقویت مو تاثیر دارد چرا که غنی و سرشار از ویتامین ها و ماده های مغذی و مقوی می باشد.حتی اگر می خواهید موهای خود را درخشنده تر کنید نیز می توانید از آن استفاده کنید.این ماده تاثیر بیشترش بر روی موهای قهوه ای است چرا که به راحتی یک درجه رنگ موها را روشن تر می کند ولی کسانی که رنگ موهای مشکی دارند طبیعتا بایستی مدت زمان بیشتری را صبر کنند تا نتیجه  بگیرند.

این دسته افراد نیز بعد از استفاده ی چندین باره می تواند نتیجه را ببینند. تاثیر دارچین بر مو با ساختار مو و رنگ در یک رابطه ی مستقیمی است. گاهی نیز پیش می آید که دارچین زود تاثیر خود را نشان نمی دهد در اینجور شرایط بایستی صبورتر بود و دلیل بر این نیست که شما نمی توانید از آن استفاده کنید.

 

مواد مورد نیازی که برای تهیه ی محلول دارچین لازم است عبارت است از :

سه قاشق غذا خوری دارچین و پنج الی شش قاشق غذا خوری هم بالسام مو و نهایتا سه قاشق غذا خوری عسل فراهم کنید.

طریقه و نحوه ی تهیه این محلول به این صورت است که : دارچین و عسل را در یک ظرف بریزید و با هم خوب بهم بزنید. بعد این کار بالسام مو را به محلول اضافه کنید و دوباره ترکیب را به خوبی بهم بزنید تا مواد به طور کامل توهم برود و مخلوط شود.

 

به گزارش وب سایت راچه ( Racheh ) قبل از مصرف این محلول حتما موهای خود را بشوئید و یا این که طوری باشد که موهای شما تمیز باشد و اجازه دهید که کمی خشک شوند. وقتی که موهایتان هنوز رطوبت دارد و نمناک است با یک شانه یا هر وسیله ای موهای خود را دسته دسته کنید و شروع کنید به موهای خود بمالید حتی می توانید داخل دستتان بریزید ترکیب را و از ان جا به موهای خود بمالید.

براساس بلندی و کوتاهی موهای خودتان می توانید میزان استفاده از ترکیب را تنظیم کنید اگر موهای شما بلند است تمام ترکیب را مصرف کنید اما مثلا اگر موهای شما تا شانه هایتان است نصف این محلول را استفاده کنید. نکته ی مهم این است که حواستان باشد تا محلولی که تهیه کرده اید با ریشه موهای شما و پوست کف سر در تماس نباشد.

 

دارچین برای مو

در انتهای کارتان بعد این که مالیدن و اغشته کردن موها با ترکیب تمام شد یک کیسه پلاستیکی روی سر خود بکشید و یک حوله نیز به سر خود بپیچید. به مدت سی دقیقه صبر کنید بعد آن حوله را باز کنید ولی اجازه دهید که کیسه پلاستیکی به مدت چهار الی پنج ساعت روی سرتان باقی بماند بعد از این مدت موهای خود را با آب گرم بشوئید.بعد از این که موهای خود را در آینه دیدید شگفت زده خواهید شد.

در صورتی که تمایل داشته باشید موهای شما براق و درخشنده باشد و هم چنین موهایی با رنگ روشن داشته باشید این محلول را چندین بار استفاده کرده و تکرار کنید. در صورتی که موهای شما از دسته موهای خشک می باشد می توانید روغن زیتون را نیز را به محلول خود اضافه کنید. فقط آنچه که قابل توجه است این است که تمامی مواردی که مطرح شد فقط بر روی موهای طبیعی جواب می دهد و روی موهای رنگ شده جواب نمی دهد. معمولا وقتی از این محلول استفاده می شود ممکن است که درچار سوزش وو خارش شود که جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =