پرپشت و مشکی کردن مژه ها بدون استفاده از ریمیل

پرپشت و مشکی کردن مژه ها بدون استفاده از ریمل: یکی از آرزوهای همه بانوان داشتن مژه هایی پرپشت و تیره بدون استفاده از ریمل است که باعث ایجاد جذابیت دو چندان در بانوان می شود.

آیا میخواهید بدون استفاده از ریمل مژه های شما پرپشت و جذاب تر شود؟ آیا می خواهید از شر مشکل خشک شدن و رختن ریمل در طول روز راحت شود؟ شیوه ای را به شما معرفی می کنیم که مژه های شما همواره آرایش شده به نظر بیاید در حالی که اصلا هیچ گونه آرایشی را نکرده اید!

 

مژه‌ها را به صورت حرفه‌ای رنگ کنید

زمانی که کلمه ی حرفه ای را به کار می بریم قطعا انجام این عمل به گونه ای نیست که شما بتوانید آن را در داخل خانه و خود به راحتی انجام دهید، چنانچه مژه های شما به طور طبیعی روشن است، آنگاه یک آرایشگر حرفه ای می تواند آن ها را به گونه ای رنگ کند که مژه های شما ضخیم تر، پر پشت تر و بلندتر به نظر بیاید. هر بار که صورت خود را شستشو می دهید ممکن است که رنگهای کمی کم رنگ تر شود اما این روش تا چند ماه دوام خواهد داشت.

 

اکستنشن مژه را امتحان کنید

این روش نیز لازم است توسط آرایشگران حرفه ای صورت گیرد، اکستنشن تک تک مژه ها یکی از روش های بسیار مناسب جهت برخورداری از مژه های پرپشت بدون استفاده از ریمل است. زمانی که از اکستنشن استفاده می کنید لازم است که روال فعالیت های زیبایی خود را کمی تغییر دهید، برای مثال از روغن نمی توانید استفاده کنید چرا که روغن، چسب مژه را در خود حل می کند ( تمام این نکات مهم را آرایشگر به شما منتقل خواهد کرد ). در صورتی که مراقبت های لازم صورت نگیرد آنگاه نیاز است که هر از چند وقت نیاز به ترمیم و هزینه کردن داشته باشید. ( چنانچه می خواهید زمانی که از خواب بیدار میشوید صورتتان آرایش شده به نظر برسد این روش می تواند برای شما مناسب باشد )

 

از سرم مژه استفاده کنید 

سرم های مختلفی را می توانید در بازار مشاهده کنید، چنانچه مژه های شما ریخته و کم پشت شده می توانید زیر نظر متخصص پوست و مو از سرم های مناسب استفاده کنید تا مجددا مژه های شما تقویت و بازسازی شود.

 

از ریمل رنگ کننده استفاده کنید

ریمل های مختلفی در بازار است که یک نمونه ی آن ریمل رنگ کننده است، درست است که این روش روشی بدون ریمل نیست اما بازهم اجازه می دهد تا هر چند وقت یکبار از ریمل زدن خلاص شوید. ریمل های رنگ کننده می تواند مژه های شما را تیره تر کند و هر چه بیشتر استفاده کنید مژه های شما رنگ بیشتری به خود می گیرد. البته این رنگ پس از اخرین مصرف به ارامی شروع به پاک شدن می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + شش =