شکننده شدن موها در اثر استفاده زیاد از رنگ مو

“شکننده شدن موها در اثر استفاده زیاد از رنگ مو” قفل است شکننده شدن موها در اثر استفاده زیاد از رنگ مو

شکننده شدن موها در اثر استفاده زیاد از رنگ مو: بنا به گفته یک متخصص پوست، مو و زیبایی مصرف بیش از حد از رنگ مو باعث شکنندگی موها و در نتیجه آسیب رسیدن به موها می­شود. دکتر حمید سورگی در طی یک مصاحبه با ایسنا گفتند که رنگ کردن موها در صورتی که در طی یک ماه زیاد مصرف نشود و به صورت مکرر موها رنگ نشود و همچنین از دکلره کمتری استفاده شود مشکلی ندارد.

ایشان عوارض استفاده از رنگ مو را حساسیت دانستند و فرمودند قبل از استفاده باید روی بازو تست شود تا بدین ترتیب از عدم حساسیت نسبت به رنگ موی مورد استفاده اطمینان حاصل کنید.

شکننده شدن موها در اثر استفاده زیاد از رنگ مو

دکتر سورگی عنوان کرد: به دلیل اینکه موهای رنگ شده آسیب پذیر و شکننده هستند آرایش کمتری بر روی موها از جمله: فر، سشوار، برس و گلت باید انجام شود چراکه موی رنگ شده دچار ریزش می­شود و از همین رو نیز لازم است مراقبت و نگهداری خاصی را برای موها به کار ببریم.

یکی از شیوه های اطلاع از اصالت کالا وجود برچسب وزارت بهداشت بر روی کالا است، از همین رو ایشان توصیه کردند که از داشتن برچسب وزارت بهداشت بر روی مواد آرایشی و بهداشتی اطمینان حاصل کنند و از اماکن قابل اطمینان از جمله داروخانه ها خریداری نمایند. همچنین اعلام کردند تفاوت خاصی بین رنگ موی گیاهی و شیمیایی وجود ندارد زیرا رنگ موی گیاهی حاوی مواد شیمیایی نیز می­باشد.

این موارد از جمله برخی از نکات مهم در زمینه مراقب های ویژه در زمینه موهای رنگ شده است که به منظور جلوگیری از ریزش مو لازم است نکات فوق را رعایت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 11 =